şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Mutant Dövüşleri
Mutant Dövüşleri
Oyun Adı: Mutant Dövüşleri
Kategori: Dövüş Oyunları
Beğenen: 33
Beğenmeyen: 0
Oynanma: 1961
07.02.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Bu oyunumuzda laboratuvarda mutant deneyi yapan profesöre yardım etmelisiniz. Köpeklerin DNA'sı üzerindedeğişiklik yapan profesör onları canavarlara karşı kullanacaktır. DNA'dan çıkan sonuca bakın ve güç testine hemen başlayın. Bunun için de mause kullanmalısınız.İyi eğlenceler dileriz..
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Mutant Dövüşleri Yorumları
Mutant Dövüşleri Oyunu Nasıl Oynanır : Bu oyunumuzda laboratuvarda mutant deneyi yapan profesöre yardım etmelisiniz. Köpeklerin DNA'sı üzerindedeğişiklik yapan profesör onları canavarlara karşı kullanacaktır. DNA'dan çıkan sonuca bakın ve güç testine hemen başlayın. Bunun için de mause kullanmalısınız.İyi eğlenceler dileriz..


  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik

  Arda

  14.02.2013

  Köpek çok güçlü oluyo çok güzel tavsiye ederim

@ Copyright 2012 oyunlideri.com.
Türkiye'nin en lider oyun sitesi Oyunlideri.com sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya topladı. Oyunliderin'de oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Oyunlideri bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz ateş ve su buz devri platformudur. yeni kız oyunları