şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Kötü Çocuk
Kötü Çocuk
Oyun Adı: Kötü Çocuk
Kategori: 2 Kişilik Oyunlar
Beğenen: 79
Beğenmeyen: 12
Oynanma: 9426
13.02.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Kötü çocuğun verilen bütün görevleri yapması gerekiyor. Bu görevleri yerine getirebilmek için yön ve w, a, s, d tuşlarını kullanabilirsiniz. Enter tuşu ile istediğiniz arabaya binebilir, cephenizi görebilmek için 1, 2, 3, 4 tuşlarını kullanabilirsiniz. Fare ile ateş edebilir, ateşiniz bittiğinde ise yumruk atabilirsiniz. Görevdeyken oyun ekranındaki telefon simgesine tıklayarak telefona bakabilirsiniz. Bol şanslar..
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Kötü Çocuk Yorumları
Kötü Çocuk Oyunu Nasıl Oynanır : Kötü çocuğun verilen bütün görevleri yapması gerekiyor. Bu görevleri yerine getirebilmek için yön ve w, a, s, d tuşlarını kullanabilirsiniz. Enter tuşu ile istediğiniz arabaya binebilir, cephenizi görebilmek için 1, 2, 3, 4 tuşlarını kullanabilirsiniz. Fare ile ateş edebilir, ateşiniz bittiğinde ise yumruk atabilirsiniz. Görevdeyken oyun ekranındaki telefon simgesine tıklayarak telefona bakabilirsiniz. Bol şanslar..


  Yorumunuz
  İsim :
  güvenlik

  özgür

  18.02.2013

  ben bu oyunu çok sevdim

@ Copyright 2012 oyunlideri.com.
Türkiye'nin en lider oyun sitesi Oyunlideri.com sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya topladı. Oyunliderin'de oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Oyunlideri bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz ateş ve su buz devri platformudur. yeni kız oyunları