şifremi unuttum üye ol
Kullanıcı Adı: Şifre:
Canavar Meyveler
Canavar Meyveler
Oyun Adı: Canavar Meyveler
Kategori: Macera Oyunları
Beğenen: 4
Beğenmeyen: 0
Oynanma: 813
09.02.2013 tarihinde eklendi.
Oyun Açıklaması: Görevlinin tarlaya yanlış gübre dökmesi sonucunda meyve ve sebzeler mutasyona uğrar. Canlanan bu meyve ve sebzelerden uzak durmalısınız. Elinizdeki sopa yardımıyla onları öldürebilirsiniz. Zaman zaman size silah yardımı da yapılacak. Merminizi dikkatli kullanarak oyunu zamanında bitirmelisiniz. Oyun kontrolü için boşluk ve yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bol şanslar..
SON OYNADIĞINIZ OYUNLAR
Önceden oynadığınız herhangi bir oyun yok.
Canavar Meyveler Yorumları
Canavar Meyveler Oyunu Nasıl Oynanır : Görevlinin tarlaya yanlış gübre dökmesi sonucunda meyve ve sebzeler mutasyona uğrar. Canlanan bu meyve ve sebzelerden uzak durmalısınız. Elinizdeki sopa yardımıyla onları öldürebilirsiniz. Zaman zaman size silah yardımı da yapılacak. Merminizi dikkatli kullanarak oyunu zamanında bitirmelisiniz. Oyun kontrolü için boşluk ve yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bol şanslar..


    Yorumunuz
    İsim :
    güvenlik
    Oyun için yorum yapılmamış. Yukarıdaki alandan ilk yorumu siz gönderebilirsiniz.
@ Copyright 2012 oyunlideri.com.
Türkiye'nin en lider oyun sitesi Oyunlideri.com sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya topladı. Oyunliderin'de oynadığınız oyunlar bu oyunları yapan ve paylaşım kodlarıyla sitelere yayan oyun yapımcılarına aittir. Oyunlideri bedava oyunların bir arada toplandığı ve size en anlaşılır şekilde sunulan bir ücretsiz ateş ve su buz devri platformudur. yeni kız oyunları